Zagłębie Lubin U13
Kontakt:
Bartosz Kwiatkowski - I Trener
GSM 796 777 961
bartek.kwiatkowski@zaglebie.com
Jarosław Rutkowski - II Trener
GSM 663 576 688
jaroslaw.rutkowski@zaglebie.com
Dariusz Sowiński - Kierownik Drużyny
GSM 510 219 479
dariusz.sowinski@hawetelekom.pl
Plan Treningów
Aktualny plan treningów podany jest w kalendarium
2-4 grudnia 2016 Profbud Cup Krosno(U13M+testowani)
2-4 grudnia 2016 Turniej Mikołajkowy w Legnicy(U13M+U13B)
29 grudnia 2016 Turniej Halowy Zagłębie Wałbrzych (U13M+U13B)
21 stycznia 2017 Turniej Halowy Międzychód (U13M)
04-05 lutego 2017 XPO VeilchenCup Berlin(Turniej halowy)Niemcy
25-26 lutego 2017 Frohburg bei Leipzig(Turniej halowy)Niemcy
NEW!!! LIVE ADVENTURE CUP OPALENICA 21-23.04.2017
(FC Hradec Kralove,Banik Ostrava,Beniaminek,GKS Tychy,FC Groninngen
Bristol City,Pogoń Szczecin)
9-11 czerwca 2017 Nowy Targ 11x11 sztuczna naw.
(Karpaty Lwów,Dynamo Kijów,Wisła Kraków,Pogoń Szczecin,
AP 21,Śląsk ,Escola,Legia,KSZO)
dzisiaj: 97, wczoraj: 237
ogółem: 1 202 162
statystyki szczegółowe
13.08 Miedź Legnica
20.08 Warta Poznań,Zawisza Bydgoszcz
20.09 Pogoń Szczecin
27.09 FC Slovan Liberec
19.10 Pogoń Szczecin w Lubinie
25-29.10 Reading,Brighton,Crystal Palace,Fulham w UK
09.11 Slovan Liberec(wyjazd)
26.11 Lech Poznań(Lubin)
27.11 AP 21 Kraków(Lubin)
10.12 Miedź Legnica(Lubin)
21.01.2017-Turniej halowy (Międzychód)
29.01.2017 -Raków Częstochowa(Lubin)
05.02.2017 AP Reissa Poznań(Lubin)
10.02.2017 GKS Tychy(Lubin)
18.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
19.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
24.02.2017 FSV Zwickau(wyjazd)
05.03.2017 Wisła Kraków(wyjazd)
25.03.2017 Lech Poznań(wyjazd)
Gruppe A
Tennis Borussia Team WEISS
1.FC Lok Stendal
VFL Osnabrück
Zaglebie Lubin
Berliner AK 07
10:17 Uhr VFL Osnabrück - Zaglebie Lubin
11:08 Uhr Zaglebie Lubin . Berliner AK 07
11:59 Uhr Zaglebie Lubin - Tennis Borussia Team WEISS
12:33 Uhr 1.FC Lok Stendal - Zaglebie Lubin
Gruppe A
Tennis Borussia Team WEISS
1.FC Lok Stendal
VFL Osnabrück
Zaglebie Lubin
Berliner AK 07
Begrüßung 9.50Uhr
10:00 Uhr Tennis Borussia Team WEISS - 1.FC Lok Stendal
10:17 Uhr VFL Osnabrück - Zaglebie Lubin
10:34 Uhr Berliner AK 07 . Tennis Borussia Team WEISS
10:51Uhr 1.FC Lok Stendal - VFL Osnabrück
11:08 Uhr Zaglebie Lubin . Berliner AK 07
11:25 Uhr Tennis Borussia Team WEISS - VFL Osnabrück
11:42 Uhr Berliner AK 07 - 1.FC Lok Stendal
11:59 Uhr Zaglebie Lubin - Tennis Borussia Team WEISS
12:16 Uhr VFL Osnabrück - Berliner AK 07
12:33 Uhr 1.FC Lok Stendal - Zaglebie Lubin
Platzierung
Team Punkte Tore
1. GOLDGRUPPE A1
2. GOLDGRUPPE A2
3. GOLDGRUPPE A3
4. SILBERGRUPPE A4
5. SILBERGRUPPE A5
XPO-Veilchencup 2017
Gruppe B
Tennis Borussia Team LILA
Pogon Stettin
Rot Weiss Erfurt
Eintracht Braunschweig
Hallescher FC
Begrüßung 13.00 Uhr
13:10 Uhr Tennis Borussia Team LILA - Pogon Stettin
13:27 Uhr Rot Weiss Erfurt - Eintracht Braunschweig
13:44 Uhr Hallescher FC . Tennis Borussia Team LILA
14:01 Uhr Pogon Stettin - Rot Weiss Erfurt
14:18 Uhr Eintracht Braunschweig . Hallescher FC
14:35 Uhr Tennis Borussia Team LILA - Rot Weiss Erfurt
14:52 Uhr Hallescher FC - Pogon Stettin
15:09 Uhr Eintracht Braunschweig - Tennis Borussia Team LILA
15:26 Uhr Rot Weiss Erfurt - Hallescher FC
15:43 Uhr Pogon Stettin - Eintracht Braunschweig
Platzierung
Team Punkte Tore
1. GOLDGRUPPE B1
2. GOLDGRUPPE B2
3. GOLDGRUPPE B3
4. SILBERGRUPPE B4
5. SILBERGRUPPE B5
XPO-Veilchencup 2017
Gruppe C
RB Leipzig
FC St. Pauli
Hansa Rostock
TSV Havelse
SV Babelsberg 03
Begrüßung 16.10 Uhr
16:20 Uhr RB Leipzig - FC St. Pauli
16:37 Uhr Hansa Rostock - TSV Havelse
16:54 Uhr SV Babelsberg 03 - RB Leipzig
17:11 Uhr FC St.Pauli - Hansa Rostock
17:28 Uhr TSV Havelse . SV Babelsberg 03
17:45 Uhr RB Leipzig - Hansa Rostock
18:02Uhr SV Babelsberg 03 - FC St.Pauli
18:19 Uhr TSV Havelse - RB Leipzig
18:36 Uhr Hansa Rostock - SV Babelsberg 03
18:27 Uhr FC St. Pauli - TSV Havelse
Platzierung
Team Punkte Tore
1. GOLDGRUPPE C1
2. GOLDGRUPPE C2
3. GOLDGRUPPE C3
4. SILBERGRUPPE C4
5. SILBERGRUPPE C5
XPO-Veilchencup 2017
Silbergruppe
Gruppe D
4.Gruppe A
4. Gruppe B
4. Gruppe C
5. Gruppe A
5. Gruppe B
5. Gruppe C
09:00 Uhr A4 - B5
09:17 Uhr B4 - C5
09:34 Uhr C4 . A5
09:51 Uhr C5 - A4
10:08 Uhr B5 - C4
10:25 Uhr A5 - B4
10:42 Uhr A4 - A5
10:59 Uhr B4 - B5
11:16 Uhr C4 - C5
11:33 Uhr B5 - A5
11:50 Uhr B4 - A4
12:07 Uhr C5 - B5
12:24 Uhr C4 - B4
12:41 Uhr A5 - C5
12:58 Uhr A4 - C4
Siegerehrung 13:15 Uhr
XPO-Veilchencup 2017
Goldgruppe
Gruppe D Gruppe E Gruppe F
1.Gruppe A 1. Gruppe B 1. Gruppe C
2. Gruppe B 2. Gruppe C 2. Gruppe A
3 Gruppe C 3. Gruppe A 3. Gruppe B
13:30 Uhr D A1 - B2
13:47 Uhr E B1 - C2
14:04 Uhr F C1 . A2
14:21 Uhr D B2 - C3
14:38 Uhr E C2 - A3
14:55 Uhr F A2 - B3
15:12 Uhr D C3 - A1
15:29 Uhr E A3 - B1
15:46Uhr F B3 - C1
Gruppe D Gruppe E Gruppe F
Tore Punkte Tore Punkte Tore Punkte
1. 1. 1.
2. 2. 2.
3. 3. 3.
Gruppe G (1-3) Gruppe (4-6) Gruppe (7-9)
1. Gruppe D 2. Gruppe D 3. Gruppe D
1. Gruppe E 2. Gruppe E 3. Gruppe E
1. Gruppe F 2. Gruppe F 3. Gruppe F
16:03 Uhr D3 - E3
16:20 Uhr D2 - E2
16:37 Uhr E3 . F3
16:54 Uhr F2 - D2
17:11 Uhr D1 - E1
17:28 Uhr F3 - D3
17:45Uhr E1 - F1
18:02 Uhr E2 - F2
18:19 Uhr F1 - D1
Siegerehrung 18:40Uhr
Zagłębie Lubin U13 | 6:0 | Chojnik Jelenia Góra |
2017-06-16, 18:30:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 12 |
Młodzicy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|