Zagłębie Lubin U13
Kontakt:
Bartosz Kwiatkowski - I Trener
GSM 796 777 961
bartek.kwiatkowski@zaglebie.com
Jarosław Rutkowski - II Trener
GSM 663 576 688
jaroslaw.rutkowski@zaglebie.com
Dariusz Sowiński - Kierownik Drużyny
GSM 510 219 479
dariusz.sowinski@hawetelekom.pl
Plan Treningów
Aktualny plan treningów podany jest w kalendarium
2-4 grudnia 2016 Profbud Cup Krosno(U13M+testowani)
2-4 grudnia 2016 Turniej Mikołajkowy w Legnicy(U13M+U13B)
29 grudnia 2016 Turniej Halowy Zagłębie Wałbrzych (U13M+U13B)
21 stycznia 2017 Turniej Halowy Międzychód (U13M)
04-05 lutego 2017 XPO VeilchenCup Berlin(Turniej halowy)Niemcy
25-26 lutego 2017 Frohburg bei Leipzig(Turniej halowy)Niemcy
NEW!!! LIVE ADVENTURE CUP OPALENICA 21-23.04.2017
(FC Hradec Kralove,Banik Ostrava,Beniaminek,GKS Tychy,FC Groninngen
Bristol City,Pogoń Szczecin)
9-11 czerwca 2017 Nowy Targ 11x11 sztuczna naw.
(Karpaty Lwów,Dynamo Kijów,Wisła Kraków,Pogoń Szczecin,
AP 21,Śląsk ,Escola,Legia,KSZO)
dzisiaj: 8, wczoraj: 237
ogółem: 1 202 073
statystyki szczegółowe
13.08 Miedź Legnica
20.08 Warta Poznań,Zawisza Bydgoszcz
20.09 Pogoń Szczecin
27.09 FC Slovan Liberec
19.10 Pogoń Szczecin w Lubinie
25-29.10 Reading,Brighton,Crystal Palace,Fulham w UK
09.11 Slovan Liberec(wyjazd)
26.11 Lech Poznań(Lubin)
27.11 AP 21 Kraków(Lubin)
10.12 Miedź Legnica(Lubin)
21.01.2017-Turniej halowy (Międzychód)
29.01.2017 -Raków Częstochowa(Lubin)
05.02.2017 AP Reissa Poznań(Lubin)
10.02.2017 GKS Tychy(Lubin)
18.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
19.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
24.02.2017 FSV Zwickau(wyjazd)
05.03.2017 Wisła Kraków(wyjazd)
25.03.2017 Lech Poznań(wyjazd)
W rozgrywanym w Katowicach dwudniowym turnieju nasza drużyna po bardzo dobrej grze wywalczyła 3 miejsce.
Skład miedziowych na turniej: Czerwiński, Kazimierczak, Krzyżanowski, Czapski, Sowiński, Karasiński, Maćków, Basta, Sygieniewicz, Łoboda, Pieńko, Kocaba
Dzień I - Mecze grupowe Zagłębia
Sparta Praga – Zagłębie Lubin 0 : 0
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 1 : 3 (Krzyżanowski 1`,2`, Kazimierczak 17`)
GKS Katowice Zieloni - Zagłębie Lubin 0 : 4 (Kazimierczak 2`, Kocaba 15`, Maćków 17`, Pieńko 19`)
Banic Ostrava - Zagłębie Lubin 4 : 2 (Karasiński 16`, Kazimierczak 17`)
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4 : 1 (Pieńko 15`)
FC Kosice - Zagłębie Lubin 0 : 2 (Pieńko 1`3`)
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 : 3 (Kazimierczak 10`, Sygieniewicz 14`, Karasiński 19`)
Tabela końcowa I-go dnia
1. Banic Ostrava – 16 pkt.
2. Sparta Praga – 16 pkt.
3. Zagłębie Lubin – 13 pkt.
4. Wisła Kraków – 12 pkt.
5. Jagiellonia Białystok – 10 pkt.
6. ŁKS Łódź – 8 pkt.
7. FC Kosice – 4 pkt.
8. GKS Katowice Zieloni – 1 pkt.
Dzień II - Liga Mistrzów
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0 : 2 (Czerwiński 5`, Krzyżanowski 12`)
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 7 : 1 (Krzyżanowski 18`)
DVTK Miskolc - Zagłębie Lubin 1 : 4 (Maćków 8`, Kazimierczak 15`, 19`, Czapski 24`)
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 1: 3 (Kocaba 1`, Krzyżanowski 22`, Karasiński 25`)
Klasyfikacja końcowa V edycji Silesia Football Cup Katowice 2015
1. Arka Gdynia
2. Banik Ostrava
3. Zagłębie Lubin
4. Korona Kielce
5. Wisła Kraków
6. Warta Poznań
7. Sparta Praga
8. DVTK Miskolc
9. ŁKS Łódź
10. Jagiellonia Białystok
11. Śląsk Wrocław
12. FC Kosice
13. Zawisza Bydgoszcz
14. GKS Katowice zieloni
15. Górnik Zabrze
16. GKS Katowice żółci
Zagłębie Lubin U13 | 6:0 | Chojnik Jelenia Góra |
2017-06-16, 18:30:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 12 |
Młodzicy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|