Zagłębie Lubin U13
Kontakt:
Bartosz Kwiatkowski - I Trener
GSM 796 777 961
bartek.kwiatkowski@zaglebie.com
Jarosław Rutkowski - II Trener
GSM 663 576 688
jaroslaw.rutkowski@zaglebie.com
Dariusz Sowiński - Kierownik Drużyny
GSM 510 219 479
dariusz.sowinski@hawetelekom.pl
Plan Treningów
Aktualny plan treningów podany jest w kalendarium
2-4 grudnia 2016 Profbud Cup Krosno(U13M+testowani)
2-4 grudnia 2016 Turniej Mikołajkowy w Legnicy(U13M+U13B)
29 grudnia 2016 Turniej Halowy Zagłębie Wałbrzych (U13M+U13B)
21 stycznia 2017 Turniej Halowy Międzychód (U13M)
04-05 lutego 2017 XPO VeilchenCup Berlin(Turniej halowy)Niemcy
25-26 lutego 2017 Frohburg bei Leipzig(Turniej halowy)Niemcy
NEW!!! LIVE ADVENTURE CUP OPALENICA 21-23.04.2017
(FC Hradec Kralove,Banik Ostrava,Beniaminek,GKS Tychy,FC Groninngen
Bristol City,Pogoń Szczecin)
9-11 czerwca 2017 Nowy Targ 11x11 sztuczna naw.
(Karpaty Lwów,Dynamo Kijów,Wisła Kraków,Pogoń Szczecin,
AP 21,Śląsk ,Escola,Legia,KSZO)
dzisiaj: 40, wczoraj: 41
ogółem: 1 201 868
statystyki szczegółowe
13.08 Miedź Legnica
20.08 Warta Poznań,Zawisza Bydgoszcz
20.09 Pogoń Szczecin
27.09 FC Slovan Liberec
19.10 Pogoń Szczecin w Lubinie
25-29.10 Reading,Brighton,Crystal Palace,Fulham w UK
09.11 Slovan Liberec(wyjazd)
26.11 Lech Poznań(Lubin)
27.11 AP 21 Kraków(Lubin)
10.12 Miedź Legnica(Lubin)
21.01.2017-Turniej halowy (Międzychód)
29.01.2017 -Raków Częstochowa(Lubin)
05.02.2017 AP Reissa Poznań(Lubin)
10.02.2017 GKS Tychy(Lubin)
18.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
19.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
24.02.2017 FSV Zwickau(wyjazd)
05.03.2017 Wisła Kraków(wyjazd)
25.03.2017 Lech Poznań(wyjazd)
Liga Halowa ORLIKÓW. Sala II LO; Aleja Niepodległości 31 w Lubinie.
Rozpoczęcie turnieju godzina 12:00
W turnieju wezmą udział drużyny:
Grom Gromadzyń Wielowieś, Odra Ścinawa, Iskra Kochlice, Amico Lubin oraz dwie drużyny Zagłębia Lubin. Poniżej terminarz rozrywanych meczy.
Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków piłki nożnej
więcej....
Terminarz meczy
12:00 Zagłębie Lubin I - Grom Gromadzyń Wielowieś
12:10 Odra Ścinawa - Iskra Kochlice
12:20 Zagłębie Lubin II - Amico Lubin
12:30 Zagłębie Lubin I - Odra Ścinawa
12:40 Grom Gromadzyń Wielowieś - Zagłębie Lubin II
12:50 Iskra Kochlice - Amico Lubin
13:00 Zagłębie Lubin I - Zagłębie Lubin II
13:10 Odra Ścinawa - Amico Lubin
13:20 Grom Gromadzyń Wielowieś - Iskra Kochlice
13:30 Zagłębie Lubin I - Amico Lubin
13:40 Iskra Kochlice - Zagłębie Lubin II
13:50 Odra Ścinawa - Grom Gromadzyń Wielowieś
14:00 Zagłębie Lubin I - Iskra Kochlice
14:10 Zagłębie Lubin II - Odra Ścinawa
14:20 Amico Lubin - Grom Gromadzyń Wielowieś
Zagłębie Lubin U13 | 6:0 | Chojnik Jelenia Góra |
2017-06-16, 18:30:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 12 |
Młodzicy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|