Zagłębie Lubin U13
Kontakt:
Bartosz Kwiatkowski - I Trener
GSM 796 777 961
bartek.kwiatkowski@zaglebie.com
Jarosław Rutkowski - II Trener
GSM 663 576 688
jaroslaw.rutkowski@zaglebie.com
Dariusz Sowiński - Kierownik Drużyny
GSM 510 219 479
dariusz.sowinski@hawetelekom.pl
Plan Treningów
Aktualny plan treningów podany jest w kalendarium
2-4 grudnia 2016 Profbud Cup Krosno(U13M+testowani)
2-4 grudnia 2016 Turniej Mikołajkowy w Legnicy(U13M+U13B)
29 grudnia 2016 Turniej Halowy Zagłębie Wałbrzych (U13M+U13B)
21 stycznia 2017 Turniej Halowy Międzychód (U13M)
04-05 lutego 2017 XPO VeilchenCup Berlin(Turniej halowy)Niemcy
25-26 lutego 2017 Frohburg bei Leipzig(Turniej halowy)Niemcy
NEW!!! LIVE ADVENTURE CUP OPALENICA 21-23.04.2017
(FC Hradec Kralove,Banik Ostrava,Beniaminek,GKS Tychy,FC Groninngen
Bristol City,Pogoń Szczecin)
9-11 czerwca 2017 Nowy Targ 11x11 sztuczna naw.
(Karpaty Lwów,Dynamo Kijów,Wisła Kraków,Pogoń Szczecin,
AP 21,Śląsk ,Escola,Legia,KSZO)
dzisiaj: 70, wczoraj: 237
ogółem: 1 202 135
statystyki szczegółowe
13.08 Miedź Legnica
20.08 Warta Poznań,Zawisza Bydgoszcz
20.09 Pogoń Szczecin
27.09 FC Slovan Liberec
19.10 Pogoń Szczecin w Lubinie
25-29.10 Reading,Brighton,Crystal Palace,Fulham w UK
09.11 Slovan Liberec(wyjazd)
26.11 Lech Poznań(Lubin)
27.11 AP 21 Kraków(Lubin)
10.12 Miedź Legnica(Lubin)
21.01.2017-Turniej halowy (Międzychód)
29.01.2017 -Raków Częstochowa(Lubin)
05.02.2017 AP Reissa Poznań(Lubin)
10.02.2017 GKS Tychy(Lubin)
18.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
19.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)
24.02.2017 FSV Zwickau(wyjazd)
05.03.2017 Wisła Kraków(wyjazd)
25.03.2017 Lech Poznań(wyjazd)
Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 28-31.08.2017 `w Jagniątkowie odbędzie się zgrupowanie sportowe , na które zostali powołani następujący zawodnicy reprezentacji Dol. ZPN U-2004 z Zagłębia Lubin:
Basta Jakub,Gadomski Kordian ,Kocaba Filip ,Kolan Jakub, Leśniak Oskar,ŁobodaJakub
Maliszewski Wiktor,Nowak Maksymilian,PieńkoTomasz,Sochań Kamil,Steffen Aleksander,
Sumara Kacper,Szafran Mateusz,Szafranek Wojciech,Weirauch Szymon
więcej info w rozwinięciu
Gratulujemy!!!
Drużyny U14 Miedziana, oraz U14 Biała rozpoczną treningi 7 sierpnia 2017 roku .Poniżej kontakt do trenerów:
U14M-Trener Marek Sinkiewicz 665229992,Trener Łukasz Rutkowski
U14B-Trener Łukasz Rutkowski 790704469,Trener Marek Sinkiewicz
Sprawy organizacyjne:
BRAK 3 kurtek,1 dres wyjściowy-NOWE LOGO
Dokumenty Łoboda,Karasiński,Weirauch,Wingert zostały dostarczone do sekretariatu SP 10
Sztab szkoleniowy u-2004 ,na łamach naszej strony serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom,zawodnikom,przyjaciołom rocznika 2004 za wspólnie spędzone dwa lata.Wszyscy Ci,którzy byli najbliżej tego co działo się w naszej drużynie,wspierali swoją obecnością,zawsze służyli pomocą,wiedzą jak wiele wyrzeczeń ,jak wiele czasu,trudu i wysiłku trzeba było włożyć w to by móc się rozwijać.Nasza wspólna droga uraczyła nas wieloma wspomnieniami.Były łzy smutku,niejednokrotnie gorycz porażki,były też wspaniałe,radosne chwile ,zarówno na boisku jak i poza nim .Mimo wielu przeciwności ,kłody rzucane pod nogi przeskoczyliśmy razem i razem zrobiliśmy coś wspaniałego.Mimo iż ta drużyna już nigdy nie będzie taka sama, to razem zrobiliśmy coś co zostanie w naszej pamięci ,coś czego nie zabierze nam nikt!Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni,że mogliśmy być częścią tej drużyny,uczyć Was gry w piłkę ale i też wpajać wartości ,którymi należy się w życiu kierować.Dziś naszą krętą drogą pod górkę pójdziemy w innym kierunku lecz dalej podążamy do tego samego celu
"Trzeba stale nad sobą pracować i rozwijać się ,żeby odnieść sukces"
W rozwinięciu newsa listy zawodników zakwalifikowanych do klasy piłkarskiej,grupy miedzianej i grupy białej.Pierwszy trening grupy miedzianej odbędzie się 7 sierpnia.Trenerem prowadzącym będzie Marek Sinkiewicz.Numer telefonu trenera ukaże się na stronie wkrótce.Badania lekarskie zostaną przekazane trenerowi Markowi.Chłopcy,którzy jadą na LAMO badania muszą odebrać od trenera Bartka.
Proszę o rozliczenie ze sprzętu:Basta Jakub,Czochara Kornel.Nowy sprzęt w drodze.
Dokumenty potrzebne do przyjęcia do szkoły-tylko nowi zawodnicy-uczniowie z innych szkół!!!(oprócz kart które już otrzymałem)
-świadectwo do wglądu-ksero
-wypis ze szkoły
-karta zdrowia
-akt urodzenia -ksero
W czwartek 22.06 u13 kończy ciężki sezon.Zbiórka zawodników RCS baseny odkryte godz.16:45 .Zbiórka na parkingu przed halą widowiskowo-sportową ul.Odrodzenia .Po basenie pieszo zawodnicy wraz z trenerami udadzą się na pizzę do restauracji Murphys Pub ul.Sienkiewicza.Zarezerwowano stoliki od godz.19:00.
Przypominam o zdawaniu sprzętu(na razie zdało 8/23 zawodników)TYLKO kurtka,polo i dres z nowym logo !!! oraz o zrzutce na zagubione getry po 5,60 -tylko z kieszonkowego chłopaków.Od rodziców się nie liczą :)
We wtorek 20 czerwca zagramy sparing z Jaguarem Gdańsk.Lista powołanych zawodników:
Czapski,Karasiński,Kocaba,Krzyżanowski,Leśniak,Pieńko,Steffen,Szulc,
Spychała,Maćków,Sowiński,Braszko,Basta,Maliszewski,Wingert,Nowacki
Zbiórka zawodników 8:45! Mecz o godzinie 10:00
Proszę do czwartku o zwrot kurtki,dresu i koszulek polo z nowym logo !!!
Proszę o składkę 5,60 zł-tylko z kieszonkowego chłopaków!!! na zagubione getry białe(2x39 zł w sklepie w galerii CA-14 zawodników-78 zł/14 = 5,60 zł:)TYLKO CI ZAWODNICY,KTÓRZY BYLI W OPALENICY BO TAM ZNIKNĘŁY GETRY!!!
W meczu ostatniej XI kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików zespół U13 pokonał AP Chojnik Jelenia Góra 6:0(2:0).Bramki dla miedziowych zdobyli Piotr Wingert-3,Jakub Łoboda,Tomasz Pieńko i Filip Kocaba.Tym samym nasz zespół zdobył mistrzostwo WLM i wywalczył awans do Premier Cup U13,czyli oficjalnych Mistrzostw Polski.Prawo udziału w tym turnieju uzyskają tylko mistrzowie lig młodzików w poszczególnych województwach.
Skład miedziowych:
1.Steffen,2.Sowiński,3.Czapski,5.Leśniak,6.Kocaba,8.Pieńko,7.Karasiński,
11.Łoboda,9.Wingert,4.Szulc,10.Kazimierczak,13.Braszko,14.Maćków,
16.Krzyżanowski,17.Spychała,18.Czochara,12.Weirauch
W rozgrywkach ligowych wiosną brali udział również:
Sygieniewicz,Kolan,Basta,Korba,Nowacki
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!
W tym miejscu znajdują się przydatne pliki :-)
http://s1.fbcdn.pl/2/clubs/66942/data/docs/zgoda-rodzicow.pdf
Zagłębie Lubin U13 | 6:0 | Chojnik Jelenia Góra |
2017-06-16, 18:30:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 12 |
Młodzicy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|