Zagłębie Lubin 2004 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

O Klubie

Zagłębie Lubin U13

Kontakt:

Bartosz Kwiatkowski -  I Trener

GSM  796 777 961

bartek.kwiatkowski@zaglebie.com

Jarosław Rutkowski - II Trener

GSM 663 576 688

jaroslaw.rutkowski@zaglebie.com

 

Dariusz Sowiński - Kierownik Drużyny

GSM 510 219 479

dariusz.sowinski@hawetelekom.pl

 Plan Treningów

Aktualny plan treningów podany jest w kalendarium

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Turnieje 2016-2017!

2-4 grudnia 2016  Profbud Cup Krosno(U13M+testowani)

2-4 grudnia 2016  Turniej Mikołajkowy w Legnicy(U13M+U13B)

29 grudnia 2016  Turniej Halowy Zagłębie Wałbrzych (U13M+U13B)

21 stycznia 2017  Turniej Halowy Międzychód (U13M)

04-05 lutego 2017  XPO VeilchenCup Berlin(Turniej halowy)Niemcy

25-26 lutego 2017  Frohburg bei Leipzig(Turniej halowy)Niemcy

NEW!!! LIVE ADVENTURE CUP OPALENICA 21-23.04.2017

(FC Hradec Kralove,Banik Ostrava,Beniaminek,GKS Tychy,FC Groninngen

Bristol City,Pogoń Szczecin)

NEW!!! PRIBRAM CUP 27-28.05.2017 Pribram,Czechy

(między innymi-Sparta Praga,Viktoria Plsen,FK Teplice,FC Brno)

9-11 czerwca 2017 Nowy Targ 11x11 sztuczna naw.

(Karpaty Lwów,Dynamo Kijów,Wisła Kraków,Pogoń Szczecin,

AP 21,Śląsk ,Escola,Legia,KSZO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 208, wczoraj: 522
ogółem: 531 211

statystyki szczegółowe

Mecze sparingowe jesień 2016/wiosna 2017!

13.08 Miedź Legnica 

20.08 Warta Poznań,Zawisza Bydgoszcz 

20.09 Pogoń Szczecin 

27.09 FC Slovan Liberec 

19.10 Pogoń Szczecin w Lubinie

25-29.10 Reading,Brighton,Crystal Palace,Fulham w UK

09.11 Slovan Liberec(wyjazd)

26.11 Lech Poznań(Lubin)

27.11 AP 21 Kraków(Lubin)

10.12 Miedź Legnica(Lubin)

21.01.2017-Turniej halowy (Międzychód)

29.01.2017 -Raków Częstochowa(Lubin)

05.02.2017 AP Reissa Poznań(Lubin)

10.02.2017 GKS Tychy(Lubin)

18.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)

19.02.2017 Arka Gdynia(Lubin)

24.02.2017 FSV Zwickau(wyjazd)

05.03.2017 Wisła Kraków(wyjazd)

25.03.2017 Lech Poznań(wyjazd)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Mecz z Polonią Świdnica

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-28 21:59

W środę 29.03 o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie WLM z Polonią Świdnica.Zbiórka w szatni 17.15.Obowiązuje pomarańczowe termo,bluza treningowa czarna.

1.Steffen,2.Basta,3.Braszko,4.Karasiński,5.Leśniak,6.Czochara,7.Krzyżanowski,

8.Wingert,9.Sowiński,10.Kazimierczak,11.Maćków,12.Kocaba,13.Pieńko


Live Adventure Cup Opalenica!

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-27 12:07

W dniach 21-23 kwietnia nasz zespół weźmie udział w turnieju w Opalenicy.Istnieje możliwość wyjazdu rodziców.Informacje poniżej.

Karta zgłoszeniowa dla rodziców W celu zapewnienia wymaganego bezpieczeństwa podczas trwania turnieju. Hotel Remes w kooperacji z LiveAdventre umożliwia zakwaterowanie rodziców, kibiców na terenie obiektu. Zakwaterowanie będzie w osobnym skrzydle (pokoje 2 osobowe) bądź w domkach (4/5 osobowe) i nie będą mieć bezpośredniego kontaktu z trenerami i zawodnikami. W tym celu proszę o informacje zainteresowanych rodziców, którzy chciałby skorzystać z zakwaterowania. Ze względu bezpieczeństwa, rodzice (kibice), którzy nie zostali zgłoszeni przez klub nie będą mogli wykupić miejsca indywidulanie. Liczba miejsc jest ograniczona!!! Cena za pokój 2 osobowy ze śniadaniem: 250zl Cena za domek ze śniadaniem: 350zl


TRENING WTOREK 28-03-2017

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-27 11:32

TRENING TECHNIKI  Z WYKORZYSTANIEM TECHNOLOGII FITLIGHT (WTOREK trener techniki):

16:00-17:00(zbiórka 15:45 w szatni)

Wingert,Nowacki,Maćków,Sowiński,Kazimierczak,Krzyżanowski,Spychała

17:00-18:00(zbiórka 16:45 w szatni)

Basta,Karasiński,Steffen,Braszko,Szulc,Leśniak,Czochara

Wyjazd na kadrę:7:00(zbiórka pod Akademią)

Pieńko,Kocaba,Sygieniewicz oraz Korba,Weirauch w Wałbrzychu

Do fizjoterapeuty :Wtorek 17:00

Łoboda 

Kontuzjowani:

Czapski,Kolan-rehabilitacja


II liga Młodzików:Łużyce Lubań-Zagłębie U13B 1:1

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-26 18:02

W meczu II WLM zespół U13B zremisował w Lubaniu z Łużycami Lubań 1:1.Bramkę dla miedziowych zdobył Mateusz Rojek.


Sparing Lech Poznań-Zagłębie Lubin 1:0(1:0)

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-26 17:51

W rozegranym w sobotę w Poznaniu meczu kontrolnym zespół U13 uległ Lechowi 1:0(1:0).Mecz rozgrywany był 11x11 i trwał 70 minut.

Skład:

Weirauch,Basta,Szulc,Karasiński,Leśniak,Krzyżanowski,

Pieńko,Kocaba,Wingert,Braszko,Czochara,Korba,Sowiński

oraz 3 zawodników testowanych


Zagubione rzeczy!

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-23 21:34

Poszukujemy niebieskiej czapki NIKE i pomarańczowych spodenek klubowych.Jeśli ktoś posiada proszę o jak najszybszy zwrot !


Zmiana godzin treningów!

  • autor: bkwiatkowski, 2017-03-23 15:35

Aktualny grafik U13 do końca rundy wiosennej-czerwiec 2017 

wtorek 17:00-18:30  boisko 5A

środa 17:00-18:30 boisko 5 całe

piątek 18:30-20:00 boisko 5B


Download

W tym miejscu znajdują się przydatne pliki :-) 

http://s1.fbcdn.pl/2/clubs/66942/data/docs/zgoda-rodzicow.pdf

 

Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

UK 2016
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Ostatnie spotkanie

Lech PoznańZagłębie Lubin U13
Lech Poznań 1:0 Zagłębie Lubin U13
2017-03-25, 12:00:00
Poznań ul.Bułgarska
     
mecz towarzyski

Najbliższe spotkanie

Zagłębie Lubin U13Polonia Stal Świdnica
Zagłębie Lubin U13   Polonia Stal Świdnica
2017-03-29, 18:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław S.A - Chojnik Jelenia Góra
FC Academy Wrocław - Zagłębie Lubin U12
KS Polkowice - KS Oława
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin U13 - Polonia Stal Świdnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Polonia Stal Świdnica 0:5 FC Academy Wrocław
Chojnik Jelenia Góra 3:5 Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław 6:0 KS Oława
Chrobry Głogów 1:3 Zagłębie Lubin U13
Śląsk Wrocław S.A 3:4 KS Polkowice
Zagłębie Lubin U12 2:1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kalendarium

29

03-2017

środa

I WLM Polonia Świdnica godz.18:30

30

03-2017

czwartek

31

03-2017

piątek

U13M Trening godz.18:30

01

04-2017

sobota

II WLM:Zagłębie U13B-Górnik NM II Wałbrzych godz.15:00

02

04-2017

niedziela

03

04-2017

pon.

04

04-2017

wtorek